LONGJUYT2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LONGJUYT2

LONGJUYT2 BİLGİ FORUMU

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Longjuyt2 PERFECT açma

YazarMesaj
metinci97

metinci97

Longjuyt2 PERFECT açma Empty
MesajKonu: Longjuyt2 PERFECT açma   Longjuyt2 PERFECT açma EmptyPaz Tem. 26, 2009 8:10 pm

Arkadaşlar LongjuYt2 Perfect AcMak Sizlere Ne Yapacağimiz Anlatcam....

(Envarter Ruh Tasi Ve Zen Fasulyesi Bulunsun.... Ve Yan Bi Char Olursa Yaninizda İyi OLur Cok Zen Fasulyesi Gerekiyor...)

Perfect Acmak İçin Grand Olmasi Şart

Adim

1) İlk Önce Agresif OLmamiz Gerekiyor ....... oldukdan Sonra Ruh Tas okuyacaz....

(Okumadan Önce Mutlaka Sans Attirma Ve Kotu Ruh Kovma Okuyunuz)

Karşimiza Bi Pencere Gelcek Ve İlk Sırdakine Tıklayınız Sonra Kaç Tane Grandiniz Varsa O Kadar Karsiniza Gelen Pencerede Kutu Olacak En Alttaki İptal

Ben Savaşçi Bedensel İçin Söylüyorum Bnm gRandlarim OfKE hAVA kılıcı K.çEVİRME İDİ

İlk Kutu K.Çevirme 2.Kutu Hava Kılıcı 3. Kutu Ofke Sizde Deneyin Oludugnda Zaten G2 Oluyor Hanqisi Oldugunu Anlarsınız

2) Okudukdan Sonra Ya Başarili oLacaksınız Yda Başariziz Ve Puanını Artacak - Yönünde

Öünüze Gelen Pencede eewt derken ne kdar yazacaği artiyor Örneğin 1000-3000 Diye
Bu Başarisiz Olursaniz 1000- Başarili oLursan 3000 Puan Artacak Demekdir - yönde

3) Ruh Taşi Arka Arkaya Okudunuz Bakdınız Okumuyor Nemi Yapcaksınız Çinkü Puanınız İyice artti bunun için size tavsiyem agresife kadar okuyunuz zen fasulyesi ondan sonra yine okuyunuz ruh tasi

Anlamiş İseniz Ne Mutlu Bana .........

Arkadaşlar Size Önerim Zen Fasulyesi İçin yan bir char olsun yanınızda ....

Hiç kimseden alıntı değildir sadece metinci97nin emeğidir Smile
http://www.longjuyt2.com

Longjuyt2 PERFECT açma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» LONGJUYT2 KURULUM
» LONGJUYT2 GİRİŞ İLE İLGİLİ BİLGİ
» LONGJUYT2 DE HER BAYRAĞA HER MODEL SAÇ STİLİ SATIMI
» LONGJUYT2 DE CHARLAR SİLİNECEKMİ KESİN BİLGİSİ OLAN
» LONGJUYT2 DE KASILMA YERLERİ BEN 80 LWLİM 2 GÜNDE YAPTIM